بازاریابی و تبلیغات در شبکه ‌های اجتماعی با دیدوگرام

 

مطمئن هستم که شما هم همچون من، قدرت و کشش شبکه های اجتماعی را حس کرده‌اید. به خصوص دو شبکه تلگرام و اینستاگرام که در ایران محبوبیت بسیار بالایی دارند. همه در روز، حداقل چند بار تلگرام خود را چک می‌کنند تا پیام‌های جدید را بخوانند و کانال‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند. بگذارید یک بار دیگر هم تکرار کنم: حداقل چند بار! و بعد هم که همه پست‌های جدید تلگرام خود را خواندند، تازه وقت آن می‌رسد که به سراغ اینستاگرام بروند و مدتی در آن وقت بگذرانند.

این موضوع یعنی یک فرصت عالی برای کسب و کارها وجود دارد. یک فرصت عالی که بتوانند با مخاطبان خود در ارتباط باشند. این دو شبکه اجتماعی، نه تنها فرصتی برای دسترسی به تعداد مخاطب بسیار بالا را برای این کسب و کارها فراهم می‌کنند، بلکه به آنها اجازه می‌دهند یک پایگاه داشته باشند تا به طور دائم با مشتریان خود در ارتباط باشند.

اما هر فعالیتی در این شبکه های اجتماعی با موفقیت همراه نیست. برای موفقیت شما باید یک بازاریابی خوب در این شبکه های اجتماعی داشته باشید و از ابزارهای درست برای تبلیغات و بازاریابی در آنها استفاده کنید.

و اینجاست که سرویس تبلیغات شبکه های اجتماعی دیدوگرام وارد صحنه می‌شود. یک سرویس آنلاین که به شما اجازه می‌دهد به راحتی و با کمترین هزینه ممکن، یک بازخورد خوب از بازاریابی شبکه های اجتماعی خود بگیرید و حضوری پر رنگ در تلگرام و اینستاگرام داشته باشید.

دیدوگرام: ابزاری عالی برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی

پیش از هر چیز، باید روی این نکته تاکید کنم که دیدوگرام فقط یک ابزار برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیست. دیدوگرام یک ابزار برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی است که با ترکیبی از ابزارهای مختلف بازاریابی و البته، تیمی متخصص که آماده همراهی و مشاوره به شما هستند، فرصت حضور  و بازاریابی پر رنگ در شبکه های اجتماعی را برای شما فراهم می‌آورد. می‌پرسید چگونه؟ پس با من همراه باشید تا خدمات سرویس دیدوگرام را با هم بررسی کنیم.

تبلیغات و بازاریابی در تلگرام

تمام ابزارهایی که برای حضور در تلگرام لازم دارید، در دیدوگرام برای شما محیا شده است. اولین و مهمترین این ابزارها هم، یک مشاوره خوب برای آن است که دقیقاً نیازها و فرصت های بازاریابی خود را شناسایی کنید. اما خدمات ما فقط به مشاوره ختم نمی‌شود و شامل راهکارهای مختلف بازاریابی و تبلیغات در تلگرام می‌شود.

تبلیغات کلیکی در تلگرام

اولین روش تبلیغاتی تلگرام که دیدوگرام به شما ارائه می‌دهد، تبلیغات کلیکی است. در این روش، شما مبلغی برای هر کلیک بر روی تبلیغ خود مشخص می‌کنید و آن را منتشر می‌کنید تا کانال‌های مختلف از بین بیش از ۱۰۰۰ کانال طرف حساب دیدوگرام در تبلیغات کلیکی توانند آن را منتشر کنند. ناگفته نماند که شما می‌توانید دقیقاً مشخص کنید که کانال های منتشر کننده تبلیغ باید چه موضوعی داشته باشند.

هر چند تبلیغات کلیکی تلگرام، به صورت مستقیم از طریق خود این نرم افزار ممکن نیست. اما در حال حاضر، چندین سرویس مختلف این خدمات را ارائه می‌دهند. با اینحال، چیزی که سرویس دیدوگرام را از سایرین با کیفیت تر می‌کند، کانال‌های با کیفیت، جلوگیری دقیق از کلیک های تقلبی و گزارش دهی کامل آن است.

شاید اکنون از خودتان بپرسید که دیدوگرام چطور جلوی کلیک های تقلبی و بی فایده را می‌گیرد؟ ساده است: راهکار اول این است که کلیک های دریافت شده از خارج کشور و همینطور کامپیوترهای شخصی را در نظر نگیریم. راهکار دوم نیز، چک کردن دستی تمام کانال‌هایی است که تبلیغ شما را منتشر کرده‌اند.

خبر خوب نهایی نیز این است که تبلیغات کلیکی دیدوگرام، با وجود کیفیت بالاتر و گزارش دهی بهتر (که شامل تمام کلیک های نادرست و آمار تمام کانال ها می‌شود)، هم قیمت سایر سامانه‌های تبلیغاتی است.

تبلیغات بازدیدی در تلگرام

روش دوم تبلیغات در تلگرام که اکثر کانال های متوسط به سراغ آن می‌روند، محاسبه هزینه تبلیغات با توجه به تعداد بازدیدی است که پست تبلیغاتی شما می‌گیرد.

اگر خود شما شخصاً به سراغ این روش تبلیغاتی بروید، معمولاً مجبور به آن می‌شوید که تبلیغ را فقط در یک کانال مشخص منتشر کنید که البته هزینه بالایی هم از شما خواهد گرفت. اما دیدوگرام یک پیشنهاد دیگر برای شما دارد: تبلیغات بازدیدی خود را در مجموعه‌ای از کانال‌ها منتشر کنید و بگذارید افرادی از قشرهای مختلف، تبلیغ شما را ببینند. به علاوه، موضوع کانال هایی که می خواهید تبلیغ شما را بگذارند هم به طور دقیق مشخص کنید.

در نهایت باید این نکته را به اطلاع شما برسانم که دیدوگرام آمادگی دارد تا تبلیغات بازدیدی با بیش از ۲۰ میلیون بازدید را هم مدیریت کند و این تعداد بازدید، چیزی است که هر کسی نمی‌تواند به آن دست پیدا کند.

تبلیغات ساعتی در تلگرام

آخرین روش تبلیغاتی که در تلگرام وجود دارد و دیدوگرام هم آن را به کاربرانش ارائه می‌دهد، تبلیغات به صورت ساعتی هست. یعنی پست شما برای مدت زمان مشخصی (عموماً ۱ روز) در کانال های تلگرام مورد نظرتان قرار خواهد گرفت.

شاید قیمت این روش نسبت به سایر روش های تبلیغ در تلگرام کمی بالاتر باشد، اما در عوض، شما فقط با کانال های پر طرفدار، پر بازدید و بسیار معتبر تلگرام سر و کار خواهید داشت. کانال هایی که کیفیت آنها از سایر کانال های تلگرام بیشتر است.

و همانطور که انتظار می‌رود، دیدوگرام یک فرصت استثنایی برای مدیریت این نوع کمپین ها فراهم کرده است. شما کانال های مد نظرتان را از لیست بلندبالای کانال های موجود در بخش تبلیغات ساعتی تلگرام انتخاب می‌کنید. (هر کدام از این کانال ها، روش تبلیغاتی متفاوتی را ارائه می‌دهد. مثلا پست شبانه، روزانه، پست آخر و …) دیدوگرام قیمت خود کانال ها را به همراه قیمت تخفیف خورده خود به شما اعلام می کند. و پس از سفارش، تبلیغات با یک برنامه ریزی دقیق شروع خواهد شد.

نکته ای که در مورد این روش تبلیغاتی دیدوگرام وجود دارد، آن است که نه تنها شما می‌توانید از مشاوره متخصصان بازاریابی شبکه های اجتماعی این سرویس بهره مند شوید، بلکه در نهایت، هزینه شما کمتر از زمانی خواهد بود که مستقیم به سراغ این کانال ها بروید. چرا که دیدوگرام تخفیفی با توجه به تعداد کانال های مورد هدف برای شما در نظر خواهد گرفت.

ساخت ربات پیشرفته تلگرام

از بحث تبلیغات در تلگرام که بگذریم، به یکی از راهکارهای جالب و موثر برای بازاریابی در تلگرام می‌رسیم و آن چیزی نیست جز ربات تلگرام. یک ربات تلگرام به شما اجازه می‌دهد به طور مستقیم با کاربر تعامل داشته باشید و به او خدمات ارائه دهید (در سایت دیدوگرام بیشتر می‌توانید درباره ربات تلگرام بخوانید.) اما مساله اینجاست که ساخت ربات تلگرام از ابتدا چندان کار ساده‌ای نیست.

پیچیدگی ساخت ربات های تلگرام، تیم دیدوگرام را بر آن داشت که یک سیستم ساخت ربات ساده، کارآمد و کم هزینه را برای کاربران خود طراحی کنند. سیستمی که مشابه آن را در هیچ یک از سایت های ایرانی و خارجی نمی‌توانید پیدا کنید. و البته، هزینه آن هم به شدت پایین تر از طراحی یک ربات اختصاصی است.

ربات تلگرام دیدوگرام، امکانات بی نظیری را در اختیار کاربران خود می‌گذارد: ساخت فرم، تولید محتوا در یک کانال بر اساس محتوای سایر کانال ها و رسانه ها، امکان اتصال به درگاه پرداخت، امکان ساخت یک فروشگاه تلگرامی و اتصال آن به یک وب سایت فروشگاهی و بسیاری امکانات دیگر که برای اطلاع از آنها، بهتر است به صفحه ربات ساز در سایت اصلی دیدوگرام مراجعه کنید.

افزایش ممبرهای کانال و گروه تلگرام

آخرین سرویسی که دیدوگرام در زمینه تلگرام به کاربران خود ارائه می‌دهد، امکان خرید ممبر برای کانال یا گروه تلگرامی است. این افزایش ممبر به ۳ طریق انجام می‌شود:

  1. ممبر اختیاری: قبل از عضویت، از کاربران در مورد علاقه مندی آنها به عضویت در کانال یا گروه شما سوال می‌شود. بدین ترتیب مطمئن هستید که تمام ممبرهای جدیدی که برای کانال خود جذب کرده‌اید، به کانال شما علاقه مند هستند و با تصمیم شخصی خود به آن پیوسته‌اند.
  2. ممبر اجباری: در این روش، کاربر بدون رضایت شخصی و به صورت اتوماتیک در کانال یا گروه تلگرام شما عضو می‌شود. این روش افزایش ممبر، معمولاً ریزش بیشتری نسبت به روش اول دارد و با توجه به عدم رضایت کاربر، ما چندان آن را توصیه نمی‌کنیم.
  3. ممبر فیک: ممبر فیک و غیر واقعی به درد زمانی می خورد که شما می‌خواهید کاربران واقعی، جذب تعداد اعضای کانال شما شوند و احساس بهتری نسبت به کانال شما داشته باشند.

هر چند بسیاری از افراد در حال حاضر اقدام به خرید ممبر می‌کنند، اما دیدوگرام چندان این روش را نمی‌پسندد و آن را به کاربران خود پیشنهاد نمی‌دهد. از نظر ما، بهترین روش افزایش ممبر، تولید محتوای با کیفیت به همراه تبلیغات با کیفیت در کانال‌های خوب و معتبر است. با اینحال، قبول داریم که در مواردی، این روش های افزایش ممبر نیز می‌توانند مفید واقع شوند.

تبلیغات و بازاریابی در اینستاگرام

حالا که به طور مفصل در مورد روش های بازاریابی در تلگرام صحبت کردیم، بهتر است به سراغ اینستاگرام برویم و ببینیم که چه روش‌هایی برای تبلیغ و بازاریابی موثر در این شبکه اجتماعی وجود دارد. خب، بگذارید شروع کنیم:

تبلیغات در صفحات مطرح اینستاگرام

متداول ترین روش تبلیغات در اینستاگرام، شناسایی صفحات مطرح و معتبر این شبکه اجتماعی و تبلیغ در آنهاست. دیدوگرام این کار را واقعاً برای شما ساده کرده است. می‌پرسید چطور؟ خب… ما یک لیست کامل از صفحات خوب اینستاگرام را در سایت خودمان جمع‌آوری کرده‌ایم و شما به راحتی می‌توانید صفحات مورد نظر خودتان را انتخاب کنید، در لحظه قیمت ما را مشاهده کنید و حتی یک تخفیف خوب روی خرید خودتان دریافت کنید. (در نهایت قیمت پرداختی شما در تبلیغات گسترده، پایین تر از قیمت خود صفحات خواهد بود.)

و البته، فراموش نکنید که مشاوره های تخصصی تیم دیدوگرام، به شما در اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق و افزایش بازدهی و تاثیر تبلیغ کمک شایانی خواهد کرد.

تبلیغات بازدیدی ویدئو در اینستاگرام

روش دومی که برای تبلیغ در اینستاگرام به شما ارائه می‌شود، تبلیغات بازدیدی برای ویدئو شماست. این یعنی شما یک ویدئو در اختیار تیم دیدوگرام قرار می‌دهید تا به تعداد بازدید مشخص شما (برای مثال، ۱۰۰ هزار بازدید) برسانند.

این یک روش خوب تبلیغاتی در اینستاگرام به حساب می‌آید. چرا که فقط زمانی که چند ثانیه از یک ویدئو بگذرد، اینستاگرام این ویدئو را به عنوان دیده شده حساب می‌کند. بنابراین شما فقط بابت کاربرانی هزینه می‌کند که حداقل بخش ابتدایی ویدئو شما را به طور کامل دیده باشند.

ساخت ربات افزایش فالوور اینستاگرام

آخرین و البته کم هزینه ترین روش برای بازاریابی در اینستاگرام، استفاده از ربات اینستاگرام است. می‌پرسید منظور ما از ربات اینستاگرام چیست؟ ساده است: یک ربات که به جای شما، با کاربران تعامل خواهد داشت و آنها را ترغیب به دنبال کردن صفحه شما می‌کند.

مزیت اصلی ربات اینستاگرام، امکان هدفگیری دقیق آن است. این یعنی شما می‌توانید دقیقاً کسانی را با استفاده از این ربات هدف قرار دهید که احتمالاً به محصولات و خدمات شما علاقه‌مند هستند.

این هدفگیری می‌تواند بر اساس مکان، هشتگ و البته پیج های مختلف باشد. این یعنی شما می‌توانید فقط کاربران دو محلۀ شهرک غرب و سعادت آباد تهران را هدف قرار دهید. یا کاربرانی که از هشتگ زندگی_رویایی در عکس های خود استفاده می‌کنند. یا حتی کاربرانی که پیج رقیب شما را در اینستاگرام دنبال کرده‌اند.

پس از مشخص کردن هدفگیری، زمان تعامل می‌رسد. ربات اینستاگرام شما می‌تواند از طریق لایک، کامنت و فالو کردن با مخاطبان تعامل کند. مشخصاً این تعامل از طرف صفحه خود شما صورت خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که تمام امکانات هدفگیری و همینطور تعاملی که در بالا به آنها اشاره شد، در ربات اینستاگرام دیدوگرام، به طور کامل قابل تنظیم هستند. در واقع، هیچ ربات اینستاگرامی (چه ایرانی و چه خارجی) وجود ندارد که تا این حد امکانات و کنترل را در اختیار شما قرار بدهد و ربات اینستاگرام دیدوگرام، اولین در نوع خودش است.

در نهایت باید به شما اطلاع بدهم که ساخت ربات اینستاگرام، هزینه به شدت پایینی دارد، اما بازدهی آن فوق العاده است. به طوری که به راحتی می‌تواند ظرف یک ماه، ۱۰۰۰ فالوور و حتی بیشتر به صفحه شما اضافه کند. پس بهتر است که توانایی های آن را به هیچ وجه دست کم نگیرید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی با دیدوگرام

حالا که بهتر با خدمات و امکانات پنل دیدوگرام برای تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی آشنا شدید، پیشنهاد می‌کنم همین الان سری به سایت دیدوگرام بزنید تا هم با راهکارهای تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی بیشتر آشنا شوید، هم بتوانید با استفاده از مقالات آموزشی وبلاگ این سرویس، حضوری هر چه بهتر و پر رنگ تر در شبکه های اجتماعی داشته باشید.

ارسال نظرمحصولات فروشگاه