۰قابلیت ارسال منطقه ای در تبلیغات پیامکی را بشناسید

    111

کسب و کارهایی که مشتریان آنها، در یک محدودۀ مشخص جغرافیایی باشند، کم نیستند. چنین کسب و کارهایی برای جذب مشتری نیاز به روش‌های تبلیغاتی به خصوصی دارند. تبلیغاتی که به آنها اجازه دهد فقط ساکنین یک استان، شهر، منطقه یا حتی محله را هدف قرار دهند. چنین تبلیغاتی که بر اساس مکان انجام می‌شود، هم هزینه آنها را کاهش خواهد داد و هم بازدهی تبلیغات آنها را، افزایش.

اما اینکار چگونه ممکن است؟ آیا روشی غیر از تبلیغات کاغذی (چاپ تراکت و بنر) برای چنین کاری وجود دارد؟ جواب مثبت است: پیامک تبلیغاتی.

به کمک تبلیغات پیامکی، شما دقیقاً می‌توانید تبلیغات خود را برای کسانی ارسال کنید که در مکان مورد نظر شما هستند (این مکان می‌تواند در هر اندازه‌ای باشد. حتی یک محله به خصوص). در این مقاله ما قصد داریم در مورد این امکان تبلیغات پیامکی کمی بیشتر برای شما صحبت کنیم.

تبلیغات منطقه‌ای پیامک، راهی برای هدفگیری دقیق مشتری

شما در تبلیغات پیامکی، می‌توانید دقیقاً مکان مورد نظر خود را هدف قرار دهید. می‌پرسید این کار چگونه ممکن است؟ بگذارید از ابتدا و خیلی خلاصه برایتان توضیح بدهم:

شما برای ارسال پیامک های تبلیغاتی به صورت انبوه، نیاز به سامانه های پیامکی دارید. این سامانه های پیامکی یک پنل اس ام اس در اختیار شما قرار می‌دهند. یعنی یک برنامه آنلاین که با استفاده از آن بتوانید پیامک ارسال کنید (نگران نباشید، کار با این برنامه واقعاً ساده است.)

و یک امکان خوب که تعدادی از این سامانه های پیامکی همچون سامانه ما (یعنی ملی پیامک) در اختیار شما قرار می‌دهند، دسترسی به یک بانک شماره به روز از موبایل های ایرانی است که بر اساس مکان (و همینطور سن، جنسیت و شغل مخاطبان) طبقه بندی شده است. این یعنی شما می‌توانید به راحتی به ارسال پیامک منطقه ای یا همان ارسال پیامک بر اساس مکان بپردازید و جایی را هدف قرار دهید که مشتریان شما آنجا ساکن هستند.

ارسال منطقه ای پیامک چگونه انجام می‌شود؟

همانطور که گفتیم، شما در سامانه پیامکی خود، به یک بانک کامل از تمام شماره تلفن های همراه کشور دسترسی خواهید داشت که به خوبی دسته بندی شده است. حال می‌توانید بر اساس مکان و منطقه به این بانک، پیامک ارسال کنید.

در سامانه ملی پیامک، که قبلا در مورد آن صحبت کردم، برای اینکار حتی یک امکان به اسم پیامپ هم در اختیار شما قرار می‌گیرد. منظور از پیامپ این است که یک نقشه جلوی شما باز می‌شود (مثلا نقشه تهران، شیراز یا …) و شما می‌توانید تمام مناطق و محله هایی که می‌خواهید به آنها پیامک ارسال کنید را از روی این نقشه مشخص کنید. سپس متن خود را بنویسید و دکمه ارسال را بزنید. به همین سادگی!

همچنین، یک امکان خوب دیگر این سامانه، امکان ارسال به مکانی مشخص بر اساس کد پستی است. طبیعتاً هر چقدر تعداد ارقام کد پستی وارد شدۀ شما بیشتر باشد، دقت مکان هم بیشتر است. به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید به همه شماره تلفن های مرتبط با کد پستی هایی که برای مثال با عدد ۴۳۲۲ شروع می‌شوند پیامک ارسال کنید.

اهمیت سامانه پیامکی مناسب برای ارسال پیامک منطقه ای

در پایان، به این نکته توجه کنید که بانک شماره‌های یک سامانه، اهمیّت بسیار زیادی در ارسال منطقه ای پیامک دارد. چرا که اگر بانک شماره به روز نباشد، ممکن است بسیاری از پیامک های شما به دست مخاطبان واقعی در محل مذکور نرسد و در نتیجه، پول شما به هدر رود.

اما یک بانک شماره به روز و خوب، تضمین می کند که بیشتر پیامک های شما دقیقاً به دست کسانی می رسد که در مکان مورد نظر شما (چه یک شهر باشد، چه یک منطقه یا محله) ساکن هستند.

پس حتماً از هر سامانه پیامکی که استفاده می‌کنید، از صحت و به روز بودن شماره های آن اطمینان حاصل کنید. (بهترین کار این است که به خوبی در این مورد تحقیق کنید تا خودتان بتوانید بهترین سامانه پیامکی را از نظر امکانات، پشتیبانی و بانک شماره پیدا کنید. اما به شخصه اگر بخواهم پیشنهادی به شما بدهم، این پیشنهاد، سامانه ملی پیامک خواهد بود. )

همین امروز، تبلیغات منطقه ای خود را با پیامک آغاز کنید

وقت ارزشمند است و از نظر من، بهتر آن است که سریع تر دست به کار شوید. باور کنید که لازم نیست شکی به خود راه بدید. از تصمیم خود مطمئن باشید. چرا که تبلیغات پیامکی طبق تجربه چند سالۀ من، یکی از معدود ابزارها و البته بهترین ابزاری است که برای تبلیغات منطقه ای وجود دارد.

این یعنی در نهایت، اگر که کسب و کار شما در منطقه خاصی فعالیت دارد، حتماً باید به سراغ آن بروید و این فرصت را از دست ندهید (البته، اگر جذب مشتری جدید برای شما اهمیت دارد.) شما قرار نیست هزینه زیادی بکنید، اما اگر از همین طریق، حتی چند مشتری هم بدست آورید، عملاً پول تبلیغات به دست آمده است. البته همانطور که گفتم، مطمئن هستم که بازدهی تبلیغات پیامکی بر حسب منطقه، بیشتر از این حرف ها خواهد بود.

در نهایت اگر به مشاوره در زمینه سامانه های پیامکی، روش های ارسال پیامک منطقه ای و بهترین راهکارهای پیامکی هستید، پیشنهاد می کنم با شماره ۶۳۴۰۴ (۰۲۱) تماس بگیرید و با یکی از مشاورین خبره ما در این زمینه صحبت کنید.

 

توضیحاتی در باب نویسنده

Visit 's Website

آموزش اسرار فتوشاپ به زبان فارسی Photoshop Top Secret

پجموعه پیش رو یکی از کامل ترین و برترین مجموعه های آموزشی در زمینه فتوشاپ می باشد که  ویژگی های خاص این مجموعه آن را از سایر مجموعه های مشابه متمایز نموده، از جمله این ویژگی ها قرار گیری هفت دوره آموزشی Adobe Photoshop CS4 ارائه شده توسط برترین اساتید جهان، به همراه مجموعه ای از نکات و ترفند های کار با فتوشاپ در قالب 101 پروژه آموزشی توسط آقای Mark Monciardini مدرس مجموعه Photoshop Top Secret، همچنین مجموعه ی بی نظیر و نفیس Photoshop Top Secret با زبان و محیط 100% فارسی (با کمترین دستکاری)، در قالب 6 دی وی دی است، که در بسته بندی اختصاصی تقدیم شما می گردد.

چگونه در فتوشاپ کمربند مشکی بگیریم؟!
مجموعه ی نفیس Photoshop Top Secret همان گونه که از نامش می توان حدس زد مجموعه ای کم نظیر، حرفه ای و محرمانه است که دریچه ای از اسرار و ترفند های ناشناخته فتوشاپ را پیش روی کاربران قرار می دهد. اکثر کاربران نرم افزار فتوشاپ همیشه دنبال آموزش ها و در واقع یادگیری نکات جدید و ترفندهایی از این نرم افزار در جهت ارتقاء سطح کار و توانائی های خود بوده اند که این امر باعث بوجود آمدن هزاران سایت آموزشی در این زمینه، کتب مختلف آموزش ترفند ها، نکته ها و نیز دوره های آموزشی با هزینه های بالا تحت عناوینی مانند جلوه های ویژه فتوشاپ و ... شده است. این مجموعه گرانبها که شامل بیش از 18 گیگابایت فیلم آموزش است در بردارنده ی آموزش های فوق العاده کاربردی و حرفه ای در زمینه های مختلفی، مانند آموزش ترکیب تصاویر، ساخت پوستر های سینمایی و تبلیغاتی، آموزش های حرفه ای روتوش تصاویر، ایجاد جلوهای ویژه، ساخت افکت های هیجان انگیز و رویایی، کار با متون، گرافیک وب و Digital Painting و موارد دیگری است. که در ادامه تصاویر آنها، به همراه توضیحات اجمالی از هر آموزش قرار داده شده است.

"کمربند مشکی" در نرم افزار Adobe Photoshop را از آن خود کنید !

iconقیمت : 10000 تومان
icon تعداد: DVD 5

پروژه های آموزشی این مجموعه ی نفیس عبارتند از: :: پروژه های DVD 1


alt
Movie Poster Design I
: در این پروژه شما با هنر مونتاژ تصاویر افراد که یکی از بارزترین کارها در ساخت پوستر فیلم های سینمایی می باشد آشنا می شوید. Movie Poster Design II : دراین آموزش شما مشاهده می کنید که چگونه با تصاویری بسیار ساده و فقط با اعمال افکت ها و ترکیب تصاویر با یکدیگر پوستر فیلم بسیار حرفه ایی طراحی می شود.

.
altMovie Poster Credits : دراین پروژه شما با نحوه درست نمودن یک بلوک اعتباری یا همان Credit Block واقعی جهت پوستر فیلم های خود آشنا می شوید. Dark Faces : در این پروژه شما با خلق تصویر ترسناک آشنا می شوید که کاربرد این افکت در شکل های دیگر در مجلات و تصاویر تبلیغاتی زیاد می باشد. .
  • ادامه مطلب را بخوانید »
  • ارسال دیدگاه