مطالب مربوط به موضوع : سربرگ

مجموعه نمونه های زیبا از ست اداری الهام بخش

بیشتر بخوانید

۲۸ نمونه از سری کمپین های تبلیغاتی اجرا شده توسط شرکت های مختلف

بیشتر بخوانید

سربرگهای گرافیکی ۳

برای امروز این مجموعه ی فوق العاده زیبا و گرافیکی که شامل ۶ سریرگ یا همان هدر هست رو برای شما آماده و درون سایت گذاشتم.برای دیدن عکس ها در سایز اصلی کلیک کنید..

برای مشاهده ی سایر هدر ها یه ادامه ی مطلب برید…

بیشتر بخوانید

۳ هدر با موضوع سال جدید میلادی

banners

برای مشاهده ی تصویر بزرگ کلیک کنید.

امروز با ۳ هدر زیبا خدمتتون رسیدیم که با استفاده این هدر ها حال و هوای سال نو میلادی رو می توانید به وبلاگ با سایت های تان بدهید . البته باز هم با فرمت EPS که به نظر من این فایل ها خیلی در طراحی ها کمک میکنن.علت برتری این فایل ها نسبت به Psd اینکه در فایل های EPS تمامی اجزا جدا می شن و با بزرگ یا زوم کردن دچار افت کیفیت نمی شن.اما در فایل های Psd اینطور نیست.

بیشتر بخوانید

برچسب‌ها : , , , ,

سربرگهای گرافیکی ۲

بعضی از قالب ها باید حتما یه عکس  در بالای وبلاگشون به عنوان سربرگ (Header) وجود داشته باشه. تصمیم گرفتم تا سربرگهای گرافیکی شماره ۲ رو واستون روی سایت بگذارم. برای دیدن سایز اصلی رو هر کدام کلیک کنید…

تک تمپ دات کامتک تمپ دات کامتک تمپ دات کام

ادامه سربرگها در ادامه مطلب…

بیشتر بخوانید
برچسب‌ها : ,

سربرگهای گرافیکی۱

بعضی از قالبهای وبلاگ مکانیزمشون جوری هست که یه عکس در اون بالا باید به عنوان سربرگ یا همون Header داشته باشن.این سربرگ ها خیلی در نمای سایتتون تاثیر دارن.اگر مثل ما مشترک وردپرس باشید حتما دیدید که بخشی از قالبها چیزی به عنوان انتخاب سربرگ دارن.همچنین که این امکان رو در بیشتر قالبهای وردپرسی تک تمپ میذاریم.روی هر تصاویر کلیک کنید تا در سایز اصلی ببنیدشون.
header 1
header 2
header 3
header 9
header 4

بقیه سربرگها در ادامه مطلب به همراه دانلود کل در یک فایل زیپ….

بیشتر بخوانید


<