مطالب مربوط به موضوع : کتاب الکترونیکی

دانلود کتاب الکترونیکی آموزش قدم به قدم طراحی موجودات فضایی

draw-Aliens-ebook

بیشتر بخوانید

دانلود کتاب آموزش وردپرس مخصوص دانش آموزان

بیشتر بخوانید

دانلود مجله Computer Arts – ماه MAY 2012

بیشتر بخوانید

مقاله دوم – رنگ شناسی (۲)

دوستانی که رنگ شناسی ۱ (+) رو دنبال کردن بر ضرورت شناختن رنگ واقف هستن این مقاله همون طور که از عنوانش مشخصه دنباله ی رنگ شناسی یک هستش که برای کسانی که می خوان حرفه ای باشن قرار داده شده است. در ادامه مطلب می تونین این مقاله رو دانلود کنین.

بیشتر بخوانید

کتاب الکترونیکی خلاقیت در طراحی – PDF

یا سلام و عرض تبریک به مناسبت ولادت مولا علی (ع) خدمت شما دوستان . همین طور که مشاهده می کنید عنوان این مطلب در مورد خلاقیت در طراحی هست ، یکی از مهمترین عوامل برای اینکه یک طراح و گرافیست موفق شوید خلاقیت در طراحی است . در این مطلب شما را با خلاقیت بیشتر آشنا می کنیم .

بیشتر بخوانید

اولین ماهنامه مدیریت محتوای فارسی – شماره ۱

ماهنامه اینترنتی مدیریت محتوای فارسی در تاریخ ۵ تیرماه سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت کرد و اولین شماره این ماهنامه در همین روز منتشر شد . این ماهنامه فقط و فقط محیا کردن بستری مناسب جهت معرفی – بررسی – تحلیل کلیه سیستم های مدیریت محتوای فارسی توسط متخصصین برجسته و به دور از حاشیه و همچنین اطلاع رسانی گسترده تر در جامعه مدیریت محتوای فارسی می باشد که با انتشار اولین شماره از این ماهنامه  چنین مکانی ایجاد شده است .این ماهنامه , در پنجم هر ماه در قالب یک فایل PDF منتشر برای کاربران عزیز تک تمپ قرار داده خواهد شد .

بیشتر بخوانید

پدیده رنگ و رنگ شناسی در طراحی و گرافیک

با سلام خدمت دوستان . بنده عبدالرضا صادقی نویسنده و عضو جدید تیم . خوشحالم ازاینکه در خدمت شما دوستان هستم . یکی از مسائلی که معمولاً بین طراحان و گرافیست های حرفه ای دارای اهمیت بالایی است شناخت رنگ ها و مخصوصاً روانشاسی آن است این مطلب حاصل تحقیق بنده در مورد پدیده رنگ و شناخت آن است که تقدیم می کنم به تمام علاقه مندان هنر با هم در ادامه ی مطلب گذری هر چند کوتاه ولی شیرین به دنیای رنگ ها می زنیم.

بیشتر بخوانید

کتاب الکترونیک آموزش فرانت پیج

برای اولین بار کتاب الکترونیکی آموزشی برایتان میزاریم . این اموزش یکی از کتاب های شرکت Mymse هست که در سی دی  مجموعه اموزشی شان قرار دادند  و ما هم در طول هفته چند تا ار ان ها رو برایتان می گذاریم . این بار آموزش فرانت پیج هست که برنامه بسیار کاربردی برای کسانی که دوست دارند قالب سازی و زبان HTML رو یاد بگیرند بسیار مفید هست …

ebook

بیشتر بخوانید



<