اختلال و بروز نشدن چند روزه سایت

با سلام به تمامی کاربران عزیز . ابتدا از همه ی شما عزیزان باید پوزش بطلبیم به دلیل اختلال چند روزه سایت و قالب هایی که توسط ما ارائه شده است که در چند روز اخیر دچار مشکلاتی همچون لود نشدن تصاویر قالب ها و بارگذاری نشدن کامل قالب ها شده بودند . دلیل تمامی این مشکلات و اتفاقات عجیبی چیزی نیست جز پایان سروریس دهی شرکت هاست دی ال که گریبان گیر سایت ها پربازدید ایران عزیزمان شده است . که در طول این مدت همه به نوعی به دنبال بهترین میزبان همچون هاست دی ال هستند . البته به کمک دوست عزیزمان آقای طالبیان و آقای زارع و آقای اسماعیل نژاد مدیر میهن دانلود از پس تمامی مشکلات فایق آمدیم. در همین جا از جناب آقای حامد اعتصامی فر مدیریت محترم هاست دی ال کمال تشکر داریم به دلیل میزبانی به تمام معنا سایت های گروه تک تمپ که در مدت یک سال بر روی سرور های این شرکت بودند.

با سلام به تمامی کاربران عزیز . ابتدا از همه ی شما عزیزان باید پوزش بطلبیم به دلیل اختلال چند روزه سایت و قالب هایی که توسط ما ارائه شده است که در چند روز اخیر دچار مشکلاتی همچون لود نشدن تصاویر قالب ها و بارگذاری نشدن کامل قالب ها شده بودند . دلیل تمامی این مشکلات و اتفاقات عجیبی چیزی نیست جز پایان سروریس دهی شرکت هاست دی ال که گریبان گیر سایت ها پربازدید ایران عزیزمان شده است . که در طول این مدت همه به نوعی به دنبال بهترین میزبان همچون هاست دی ال هستند . البته به کمک دوست عزیزمان آقای طالبیان مدیر سایت هاست باران از پس تمامی مشکلات فایق آمدیم. در همین جا از جناب آقای حامد اعتصامی فر مدیریت محترم هاست دی ال کمال تشکر داریم به دلیل میزبانی به تمام معنا سایت های گروه تک تمپ که در مدت یک سال بر روی سرور های این شرکت بودند.

توضیحات در مورد نویسنده :

مسعود رضایی هستم ، 23 ساله ، مدیر گروه نوجوان تک تمپ ، دانشجو ، علاقمند به طراحی وب سایت ، گرافیک و بازی های رایانه ای . هدف ما بالا بردن هنر گرافیک در بین هموطنان مان است .

Visit Masoud's Websiteمحصولات فروشگاه<