مطالب مربوط به موضوع : ايميج ردي

فیلم آموزشی ایمیج ردی قسمت سوم

             www.taktemp.com

سلام به همگی.اینم از آموزش ایمیج ردی بخش سوم که یه چیز خیلی سادست ولی خوب همینا مقدمه خوبی برای شروع هستن.تو قسمت سوم گفتم که چطوری یه نوشته یا عکس رو مرتب کوچیک بزرگ بکنید.چیزایی بهتری هم البته باز میذارم.

قبل از رفتن به ادامه مطلب و دانلود بخش سوم بخش های زیر رو حتما ببینید:

– ایمیج ردی بخش اول (مهم)

– ایمیج ردی بخش دوم

بیشتر بخوانید

ایمیج ردی بخش دوم

                                            تک تمپ.کام

 سلام به همه دوستای گلم . اینم از آموزش ایمیج ردی قسمت دوم.البته این آموزش یکم فرق میکنه و بصورت فیلم آموزشی هست !! البته نترسین همش شد دو مگابایت به لطف کاستیما استدیو…. دقیقا فیلم رو ببینید تا متوجه شین چطور اون عکس بالا رو متحرک ساختم.اگه موافق بودین از این به بعد آموزشها رو بصورت فیلم میذارم.

برای هزارمین بار میگم از ایمج ردی استفاده کنید و فتوشاپ رو مکمل قرار بدید! این آموزش خیلی مبتدی هست ولی اونایی که یاد ندارن بنر بسازم با این کارشون کلی راه میفته.

نکته: برای یاد گیری این قسمت ابتدا باید قسمت اول آموزش ایمیج ردی رو بخونید(لینک قسمت اول) کلیک کنید..

بیشتر بخوانید

ایمیج ردی بخش اول

     www.taktemp.com 

خیلی از شماها در خواست آموزش ایمیج ردی رو کرده بودید.خیلی ها رفتین تهیه کردید ولی من آموزششو نذاشتم.شرمنده برای بد قولیم.از امروز شروع می کنم یواش یواش از سیر تا پیاز ایمیج ردی رو میگم.این آموزشم لطفا کپی نکنید یک راست بذارید تو وبتون! دیگه خدایی واسه این باید لینک منبع بدید حتما.

 ایمیج ردی چیست؟

ایمیج ردی یکی از بهترین نرم افزارهای ساخت و ویرایش عکس هست که بعد از فتوشاپ بهترین هست.این نرم افزار به نوعی مکمل فتوشاپ هست و همراه فتوشاپ روی کامپیوتر نصب میشه.این نرم افزار هم چنین ساخت شرکت ادوب می باشد.

تفاوت فتوشاپ با ایمیج ردی؟ یکی از علتهایی که کاربران ایمیج ردی رو بر فتوشاپ ترجیح میدن این هست که ایمیج ردی محیطی جالبتر و کار با اون خیلی ساده تر هستش.خود من همیشه از ایمیج ردی استفاده می کنم و برای یه سری کارها اونو به فتو شاپ انتقال می دم.این نرم افزارها مکمل هم هستن و فایلهاشون با یه پسوند ذخیره می شن.الان نود در صد طراحی های ما با همین ایمیج ردی انجام می شه.اما تفاوت بارز ایمیج ردی با فتوشاپ این هست که ایمیج ردی قابلیت ساخت عکس های متحرک و ذخیره اونها با پسوند گیف و فلش!! ما ایمیح ردی رو به شما توصیه میکنیم اگر می خواین یه گرافیست خود بشین.

شما در بخشهای بعدی آموزش یا خواهید گرفت:

– چگونه برای خود لوگو و یا بنر متحرک بسازید.

– چگونه یه عکسو از کمرنگ به پر رنگ بصورت متحرک در بیاریم.

– چطور لایه ها رو جابجا و لایه ای جدید بوجود بیاریم.

– چطوری بصورت فلش ذخیره کنیم.

– و خیلی از چیزهایی که در نهایت شما رو به یه حرفه ای تبدیل کنه……

+ در ادامه مطلب بصورت خلاصه در باره آماده سازی محیط براتون گفتم……

بیشتر بخوانید


<