نکاتی برای برنده شدن در مسابقات عکاسی

بسیاری از مردم فکر می کنند که نیازمند اصلی برنده شدن در مسابقات عکاسی بودن در مناظر شگفت انگیز است در حالی که اینطور نیست و اکثرا که در چنین شرایطی نیستند این شرایط را برای خود به وجود می آورند. پس جهت پست امروز ما درباره چگونگی ایجاد مناظر و به تور انداختن اینگونه مناظر است پس دست یافتنی می باشد.

به دنبال مسابقات با موضوعات مختلف

در اینترنت هستند سایت هایی که به جمع آوری و حتی برپایی مسابقات عکاسی می پردازند که با اندکی جستجو می توان به آنها دست یافت به عنوان مثال یکی از پرکاربردترین کلمه برای جستجو در ایباره کلمه “مسابقه عکس” است.

خلق و خوی شما چیست؟

با خلق و خوی خود آشنا شوید که چه عکس هایی را در دستور کار دارید و یا با کدام رابطه بهتری برقرار می کنید. این به عکاسی شما بسیار کمک می کند که آیا دکمه شاتر را با دل و جان میفشارید یا از سر اجبار . پس با خود کنار بیایید . این را فراموش نکنید که شانس برای عکس های بزرگ دور نیست اما باید به دنبالش باشید تا به دنبال شما بیاید.

برای شروع دوباره هرگز دیر نیست(کلیشه ای ; اما حقیقتمند)

اغلب عکاسان موفق که در اینجا به عکاس ورزشی اشاره می کنیم موقعیت ها را برای خودشان به وجود می آورند به گونه ای که حتی عکس هایی از قبل مسابقات را نیز به اشتراک می گذارند. اغلب عکاسان با این مورد غریبند که اشتراک گذاری را بیهوده می دانند. اما باید با این مورد آشنا شوند و تصاویر خود را با واتر مارک جهت دزدیده نشدن به اشتراک بگذارند.

 

توضیحات در مورد نویسنده :

مسعود رضایی هستم ، 23 ساله ، مدیر گروه نوجوان تک تمپ ، دانشجو ، علاقمند به طراحی وب سایت ، گرافیک و بازی های رایانه ای . هدف ما بالا بردن هنر گرافیک در بین هموطنان مان است .

Visit Masoud's Websiteمحصولات فروشگاه<