۲۰ نمونه ساعت دیواری منحصر به فرد و زیبا

20-wall-clocks

در این بخش من ۲۰ نمونه ساعت دیواری منحصر به فرد و زیبا را آماده کرده ام . شما میتوانید با ایده گرفتن از این طرح های یک ساعت ایده آل با توجه به فضایی که در آن زندگی میکنید طراحی کنید و یک ساعت منحصر به فرد داشته باشید .

1-creative-wall-clocks-designs 2-creative-wall-clocks-designs 3-creative-wall-clocks-designs 4-creative-wall-clocks-designs 5-creative-wall-clocks-designs 6-creative-wall-clocks-designs 7-creative-wall-clocks-designs 8-creative-wall-clocks-designs 9-creative-wall-clocks-designs 10-creative-wall-clocks-designs 11-creative-wall-clocks-designs 12-creative-wall-clocks-designs 13-creative-wall-clocks-designs 14-creative-wall-clocks-designs 15-creative-wall-clocks-designs 16-creative-wall-clocks-designs 17-creative-wall-clocks-designs 18-creative-wall-clocks-designs 19-creative-wall-clocks-designs 20-creative-wall-clocks-designs

توضیحات در مورد نویسنده :

مسعود رضایی هستم ، 23 ساله ، مدیر گروه نوجوان تک تمپ ، دانشجو ، علاقمند به طراحی وب سایت ، گرافیک و بازی های رایانه ای . هدف ما بالا بردن هنر گرافیک در بین هموطنان مان است .

Visit Masoud's Websiteمحصولات فروشگاه<