مجموعه ۳۰ نمونه الهام بخش و خلاقانه از دستکاری تصاویر

30-Creative-and-Stunning-Photo-manipulations

دستکاری تصاویر و یا ترکیب دو یا چند تصویر برای خلق یک اثر مجزا و جذاب امروزه به یک کار سرگرم کننده و بخش از یک سبک هنری به حساب می آید. هر کسی با کمی خلاقیت و با علم و آشنایی با ابزارهای فتوشاپ می تواند این کار را انجام داده و یک اثر هنری خلق کند.

1-photo-manipulation-electronics.preview 2-photo-manipulation.preview OLYMPUS DIGITAL CAMERA 4-photo-manipulation-ear 5-photo-manipulation-mr-bean 6-photo-manipulation-giraffee 7-photo-manipulation-frog 8-photo-manipulation-head 9-photo-manipulation.preview 10-photo-manipulation-face 11-photo-manipulation 12-photo-manipulation.preview 13-photo-manipulation.preview 15-photo-manipulation.preview 17-photo-manipulation.preview 18-photo-manipulation 19-photo-manipulation 20-photo-manipulation 21-photo-manipulation 22-photo-manipulation.preview 23-photo-manipulation 24-photo-manipulation 25-photo-manipulation.preview 26-photo-manipulation 27-photo-manipulation.preview 28-photo-manipulation 29-photo-manipulation 30-photo-manipulation-woman

توضیحات در مورد نویسنده :

مسعود رضایی هستم ، 23 ساله ، مدیر گروه نوجوان تک تمپ ، دانشجو ، علاقمند به طراحی وب سایت ، گرافیک و بازی های رایانه ای . هدف ما بالا بردن هنر گرافیک در بین هموطنان مان است .

Visit Masoud's Websiteمحصولات فروشگاه<