مطالب مربوط به موضوع : گرادينت

دانلود رایگان گرادینت طلایی برای فتوشاپ

دانلود رایگان گرادینت طلایی برای فتوشاپ ، دانلود لایه باز های جدید ، دانلود رایگان گرادینت طلایی ابزار فتوشاپ

دانلود رایگان گرادینت طلایی برای فتوشاپ

بیشتر بخوانید

دانلود مجموعه گرادینت های طلایی برای ایلاستراتور

بیشتر بخوانید

دانلود گرادیانت جدید ساختمانی

در ادامه مجموعه گرادیانتی را برای دانلود قرار داده ایم که به گرادیانت Hinge یا لولا مشهور است و تصویر بالا یکی از کاربرد های این مجموعه گرادیانت می باشد. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید

بیشتر بخوانید

دانلود مجموعه ۳۵۲۰ گرادیانت فتوشاپ

در این مجموعه تعداد ۳۵۲۰ گرادیانت فتوشاپ با رنگ ها شکل ها و تنضیمات مختلف وجود دارد که با حجم ۷ مگابایت و فرمت GRD آماده دانلود برای کاربران تک تمپ می باشد.

بیشتر بخوانید

دانلود مجموعه ۱۰۰۰ گرادیانت برای فتوشاپ

GRD + GGR

در مجموعه آماده شده تعدادی گرادیانت برای اعمال در کارهای فتوشاپی موجود می باشد که برای استفاده می توانید پس از دانلود در محیط فتوشاپ از آن استفاده کنید. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید

مجموعه فوق‌العاده ۶۰۰۰ گرادینت – Gradients

6000-Gradients

مجموعه فوق‌العاده و بسیار کاربردی ۶۰۰۰ گرادینت برای فتوشاپ. این مجموعه زیبا را با حجم بسیار کم، در ادامه از تک تمپ دریافت کنید.

بیشتر بخوانید

گرادینت وب۲

با توجه از مد افتادن گرافیک یک بعدی در طراحی وب و استفاده از مدل های دو بعدی و شیشه ای در طراحی وب تحت عنوان وب۲ این مجموعه از گرادینت ها رو واسه شما دوستان طراح گل خیلی خوب دیدم امیدوارم استفاده کنین.

بیشتر بخوانید

مجموعه گرادینت های حرفه ای و جدید

امروز با یک پک کاربردی گردینت خدمت رسیدم که شامل ۱۳۰ گرادینت فوق العاده می باشد که از حجم بسیار کمی برخوردار است و می تواند نقش موئثری را در طراحی شما ، به راحتی ایفا کند. دانلود گرادینت ها در ادامه ی مطلب …

بیشتر بخوانید

مجموعه ۷۵ گرادینت مدرن

مجموعه ۷۵ گرادینت حرفه ای ومدرن که در رنگ بندی های مختلفی هستند .گرادینت ابزار و افکت مفیدی برای طراحی است که درهمه نوع طرح ها مورد استفاده قرار میگیرد .

gra2

بیشتر بخوانید<