برگشتم!

سلام به همه دوستای گلم.بعد از یکی دوماه بالاخره سایت درست شد! و این بار امیدوارم که دیگه مشکلی مشکلی پیش نیاد و همیشه سایتمون با مطالب خوبش واسه شما و ما بمونه.این پست رو می نویسم تا جواب خیلی از سوالاتتون رو بدم.ببینید اولا من  سایتم رو عوض نکردم که بعضی ها میگن سایت قبلیت بهتر بود! خودتون مشاهده کردید که تمام نوشته های سایت قدیم پرید! و مجبور شدم کلا هم برم از یه جا دیگه هاست بگیرم هم با مدیریت محتوایی جدید بیام که یعنی همین وردپرس(ع) هست!! چند وقتی هم که مطلب نذاشتم فقط بخاطر این بود که با وردپرس و قالبهاشو….افزونه هاش ور میرفتم..

الان سایت با همون آدرس قبلی هم باز میشه فقط چون با مسعود عزیز همکار شدم گفتم یه دامنه و آدرس جدید داشته باشیم که الان با این آدرس کارمون رو انجام میدیم(taktemp ).نگران قالبها وآموزشها هم نباشین سر فرصت همشون رو میذارم دوباره ولی باز نگین که این آموزش تکراری بود!!! بحرحال منتظر مطالب ما باشید ما هم منتظر نظرای قشنگتون هستیم….

توضیحات در مورد نویسنده :

سعید هستم یکی از اولین های تک تمپ ، متخصص طراحی وردپرس و تا حدودی گرافیک کار البته خیلی وقته که فرصت نمی کنم مطلب جدید تو تک تمپ منتشر کنم!

Visit Saeed's Websiteمحصولات فروشگاه<